Geoblog.pl    GregorioW    Podróże    Dresden und seine Umgebung    <i>Groove Station</i>

Groove Station

Niemcy
Niemcy, Dresden Neustadt

I przyszedł znów piątek, to moja ekipa z firmy (ekipa "berlińska" + Ralf, drezdeńczyk) zaplanowała wieczór "na mieście". Nie planujemy tutaj może wielkich szaleństw, ale trzeba pamiętać, że większość moich kompanów to przyszli fizycy ;P I ja sam przecież też z imprezowania raczej nie słynę ;)
Skoro już o fizykach. Kiedyś Fabian opowiadał, jak podczas poprzedniej praktyki gdzieś w Hamburgu bał się powiedzieć szefowi, że wyjdzie wcześniej, bo dziewczyna przyjechała. W końcu się odważył. Co usłyszał? "Chłopie, czemuś wcześniej nie mówił?! Fizycy nigdy nie mają dziewczyn! Idź do niej i dbaj o nią! A następnym razem dostaniesz cały dzień wolnego".

Od czego zaczynamy więc? Od piłkarzyków. Nie pierwsza to zresztą nasza wizyta w Groove Station, byliśmy już 20 maja. Że piłkarzyki dobra rzecz, tłumaczyć chyba nie muszę ;) Ciekawsze jest co innego. Mniej więcej do 21 klub jest zupełnie pusty. Na piłkarzykach nikogo, na bilardzie nikogo. Hm, w sumie we Wrocławiu też nie uprawiam clubbingu, więc nie wiem, jak to jest ;)

(i) Groove Station, Dresden Neustadt, Katharinenstr. 11-13; dojazd np. tramwajem linii 13 do Görlitzer Str. albo czymkolwiek do Albertplatz.

GregorioW
Grzegorz Wielgoszewski
zwiedził 16.5% świata (33 państwa)
Zasoby: 453 wpisy453 174 komentarze174 1041 zdjęć1041 5 plików multimedialnych5

20.09.2020 - 06.02.2021